FORD TEAM OLARAK
WINGS FOR LIFE WORLD RUN’DA
“BENİM ELİM SENİN ELİN” DİYORUZ!

20.04.2019

FORD TEAM OLARAK WINGS FOR LIFE WORLD RUN’DA “BENİM ELİM SENİN ELİN” DİYORUZ!

Wings For Life World Run
Dünya ile aynı anda 5 Mayıs Pazar günü koşulacak Wings for Life World Run’ın Türkiye ayağı İzmir’de gerçekleşecek. Omurilik felcinin tedavisi için yapılacak olan araştırmalara kaynak sağlamayı ve omurilik felçlileri için farkındalık yaratmayı amaçlayan organizasyon, dünyanın en büyük yardım koşularından biri.
Ford olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz, geçen yıl Ford çalışanlarının ve tüm gönüllülerin de katılımıyla Türkiye’nin en kalabalık koşu grubunu oluşturduğumuz Wings for Life World Run’da, bu yıl dünyanın en çok bağış toplayan takımı olma hedefiyle Ford Team olarak yeni bir hareket başlatıyoruz;

Benim Elim Senin Elin
Omurilik felçlilerine, onlara bu koşuyla destek vereceğimize, onlar için koşacağımıza ithafen “Benim Elim Senin Elin” diyoruz. Bu söylemi de takımımızın taşıyıcı unsuru olarak eldivenlere taşıyoruz. Neden mi eldiven?
Biliyorsunuz ki omurilik felçlileri zoru başarıyorlar ve tekerlekli sandalyelerini kullanırken ellerinden güç alıyorlar. Bu sebeple de eldiven kullanıyorlar.
Biz de Ford Team olarak onlarla empati kurarak, onların yanında olduğumuzu göstermek için “Benim Elim Senin Elin” yazan eldivenlerle koşacağız ve bu eldivenlerle omurilik felcine farkındalık yaratarak koşamayanlar için koşacağız”
 
Bu hareketin bir parçası olmak, Ford Team’le birlikte koşmak ve omurilik felçlilerine bir el de siz uzatmak istiyorsanız, hemen koşuya kayıt olun, en çok bağış toplayan takım olma hedefimizi birlikte gerçekleştirelim!

Takım Olmak: Hedef Koymak, Destek Olmak ve Bir Olmaktır.
En çok bağış toplayan takım olma hedefiyle, kayıt ücretinizin 25 TL’sini biz bağışlıyoruz.
“Bir” olmak için Ford Team şapkası ve hareketimizin taşıyıcı unsuru olan ‘Benim Elim Senin Elin’ eldiveni hediye ediyoruz.Yakalama Aracı Kuga ile Tanışın
Bu yarışta bitiş çizgisi yok, Yakalama Aracı var. Wings for Life World Run koşusu başladıktan 30 dakika sonra Yakalama Aracı olarak görev yapacak olan Ford Kuga yola çıkacak ve koşucuları yakalayacak. Ford Kuga, yarışın dışında da eşsiz sürüş deneyimini yaşamak isteyenleri Ford yetkili satıcılarında bekliyor olacak.